Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

Hendek’te Gönül Meclisi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hendek’te Gönül Meclisi

Hendek’te Gönül Meclisi

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve Cumhur İttifakı Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, Belediye Meclis Üyeliğine başvuran Partililerle bir araya geldi.

Hendek İlçe Başkanı Baykal yaptığı açılış konuşmasında, değerli Meclis Üyesi aday adaylarımız yapılan müracaatlar bu dava yolunda bizlere verdiğiniz desteği gösteriyor. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Bir liste oluşturuldu. Bu listeye giren de var, giremeyende.

Sonucu her ne olursa olsun aynı yolda olduğumuzu biliyoruz. Her birimiz arzu ettiğimiz yerdeymişiz gibi çalışmaya devam edeceğiz. Bize adayımızı belediye başkanı yaptığımız zaman ki mutluluk yeter. Listeye giremeyen gönül davası yolundaki arkadaşlarımız olan sizlerin bunu anlayışla karşılayacağından hiç şüphem yok. Hepinize teşekkür ediyorum. Konuşmasına dava arkadaşlarına teşekkür ederek başlayan Sofu, bu davaya sahip çıkmak için fedakarlık yapmış pek çok arkadaşımız var burada. Bu dava hepimizin davası görev nerede nasip  olursa nerede verilirse buna boynumuz kıldan ince. Ama önemli olan o göreve talip olmaktır.

Partimizin çok değerli büyükleri abileri var burada. Ciddi bir ittifak süreci geçiriyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Devlet Bahçeli büyüğümüz yukarda neyin altına imza atmışsa en alt tabakaya kadar buna uymamız gerekir. Her biriniz bizim gözümüzde birer meclis üyesisiniz ve bizim için değerlisiniz. Buradaki herkes büyük potansiyele sahiptir. Şunu biliyoruz ki belediye meclis üyeliği bir temsil makamıdır.

Rabbim hayırlı etsin. Burada önemli olan kaçıncı sıraya yazıldığınız değil, hangi listeye yazıldığınızdır.  Söylenecek çok söz var , çalışacağız ve Allah’ın izni ile bu seçimi en güçlü şekilde Hendek’te kazanacağız.Mesele memleket meselesi, mesele Hendek’imize hizmet meselesi ifadelerini kullanarak konuşmasını şu dörtlükle bitirdi.


Beden ölür, çürür, cana bakın siz.
Kim kiminle yürür ona bakın siz.

Bırakınız dönsün dönme dolaplar.

Haktan, hakikatten yana bakın siz.